اوپو، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشی در چین، به ایران می‌آید

اوپو، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشی در چین، به ایران می‌آید

0 دیدگاه

اوپو، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشی در چین، به ایران می‌آید

اوپو، یکی از بزرگترین کمپانی های چینی تولید کننده تلفن های هوشمند قصد دارد در تصمیمی تازه به صورت مستقیم و بدون واسطه وارد بازار ایران شود.

این شرکت در ماه اگوست سال ۲۰۱۵ موفق به کسب جایگاه دومین تولیدکننده‌ی بزرگ گوشی هوشمند در بازار چین شد. این شرکت همواره سعی در تولید محصولاتی خاص را داشته که میتوان به اوپو R7 Plus‌ با رکورد بالاترین ماندگاری شاٰرژ باتری در بین فبلت‌ها یاباریک‌ترین تلفن‌هوشمند جهان با ضخامت ۴.۸۵ میلی‌متر اشاره کرد. این کمپانی با ارائه‌ی محصولات خلاقانه‌ای همچون N1 Mini با دوربین گردان سعی دارد تا نوآوری خود را به رخ رقبا بکشد.

اوپو در تلاشی جدی برای مطرح کردن نام خود در جهان، اسپانسر رسمی تیم بارسلونا شده است. این شرکت از چندین ماه گذشته ارزیابی بازار ایران را شروع کرد و حالا قصد دارد بصورت رسمی و مستقیم و بدون واسطه در بازار کشور حضور داشته باشد و محصولات خود را عرضه کند.

در گفتگوی اختصاصی که با جین ون – مدیر برند اوپو داشتیم، زمان تقریبی عرضه‌ی محصولات این شرکت به بازار ایران حدود ۵ تا ۶ ماه اعلام شد. این کمپانی در این فاصله‌ی زمانی زیرساخت‌های لازم برای حضور در ایران و همچنین امکان عرضه‌ی محصولات این شرکت از طریق اپراتورها را بررسی خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *