بهترین توسعه دهنده Wi-Fi

بهترین توسعه دهنده Wi-Fi

0 دیدگاه تگ ها: , , ,

بهترین توسعه دهنده Wi-Fi

در این بخش بهترین دستگاه های Wi-Fi مناسب برای خرید بررسی می شود. ما مدل Netgear EX6200 به قیمت 100 دلار اولین مورد مناسب برای خرید پیشنهاد می کنیم، قیمت آن به گرانی یک روتر است اما ترکیبی از بهترین دامنه، سرعت، انعطاف پذیری و اتصالات فیزیکی را داراست. با استفاده از این دستگاه می توان فیلم های یوتیوب با کیفیت p1080 در سه لپ تاپ به صورت همزمان پخش کرد، این مدل حتی از طریق دیوارهای خارجی نیز بهترین عملکرد را در مقایسه با دیگر مدل ها دارد، پیکربندی آن آسان است و سریع ترین اتصال را برای شما فراهم می کند. اگر دستگاه Wi-Fi شما به اندازه کافی خوب نیست، یک روتر wireless-ac خوب می تواند به شما کمک کند و سرعت و طیف وسیعی از سیگنال های Wi-Fi را افزایش دهد. اما اگر در حال حاضر شما یک روتر خوب دارید ولی بازهم از آن ناراضی هستید، دستگاه را در فضای مرکز خانه خود قرار دهید و دوباره امتحان کنید.

چگونه دستگاه Wi-Fi مناسبی انتخاب کنیم:

یک دستگاه Wi-Fi خوب باید شلوغ ترین باند 2.4GHz و سریعترین باند 5GHz را پشتیبانی کند. توسعه دهنده های Single-band ایده آل نیستند، چرا که آنها به روتر متصل اند و دستگاه شما از همان باند استفاده می‌کند که باعث کند شدن اتصال می شود. یک توسعه دهنده Dual-band از یک باند برای مخابره با روتر و از باند دیگر برای مخابره با دستگاه متصل به آن استفاده می کند. تقریباً همه لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند جدید 802.11ac (آخرین استاندارد Wi-Fi) را پشتیبانی می کنند. توسعه دهنده و روتر AC1200 که از دو جریان 2.4GHz و 5GHz استفاده می کند می تواند سریع ترین سرعت دستگاه های wireless-ac را فراهم کند.

انتخاب ما:

دستگاه Netgear EX6200 بهترین توسعه دهنده بی سیم برای بیشتر مردم است، که dual-band است، توسعه دهنده wireless-ac دو جریانی است، سرعت و دامنه آن بسیار بالاست و پورت Gigabit Ethernet آن از دلایلی است که این دستگاه را تبدیل به بهترین انتخاب برای افرادی می سازد که نیاز به یک سیگنال خوب در فواصل طولانی از دستگاه Wi-Fi دارند. راه اندازی EX6200 برخلاف دیگر رقبا آسان است، سه حالت اتصال مختلف برای رسیدن به بهترین عملکرد در وضیعت های خاص دارد.

نوبت به معرفی دستگاه دوم می رسد که به عنوان یک اکسس پوینت سیمی بسیار خوب کار می کند. اگر برای شما مهم نیست که از دستگاه به روتر یک رشته کابل اترنت متصل باشد، یا اگر خرید NETGEAR برای شما ممکن نیست می توانید توسعه دهنده D-Link’s DAP-1650 را به قیمت 85 دلار تهیه کنید، سرعت آن خوب است و 4 پورت Gigabit Ethernet دارد. پورت USB آن 2.0 است اما برای جریان رسانه ها و اشتراک گذاری پرینتر کافی است. در پایان اگر شما یک روتر wireless-ac خوب دارید ولی نیازهایتان را برطرف نمی کند، برای شما EX6200 یک توسعه دهنده خیلی مناسب است زیرا با یک قیمت معقول ترکیبی از سرعت و دامنه خوبی را ارائه می دهد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *