ثبت پتنت BRITECELL توسط سامسونگ در بخش دوربین، امکان استفاده در GALAXY S7

0 دیدگاه

سامسونگ با ثبت پتنت BRITECELL ، احتمال مجهز شدن گلکسی اس 7 به حسگر جدید دوربین را قوت بخشید. این شرکت با قدرت تمام در حال کار بر روی پرچمدار آینده خود است و در بخش دوربین پس از آن که مشخص شد این شرکت حسگری ۲۰ مگاپیکسلی براساس روش ۲۸ نانومتری ساخته، حالا سامسونگ با ثبت این پتنت، قدمی دیگر در این مسیر برداشته است.

سامسونگ این پتنت را که مرتبط با حسگر دوربین های هوشمند است که امکانش زیاد است که این حسگر 20 مگاپیکسلی جدید این شرکت باشد. این شرکت الگویی جدید با نام RWB برای بهبود حساسیت به نور و نسبت سیگنال به نویز در شرایط نوری نامناسب، برای آن تعریف کرده است؛ بخش BRITE در نام پتنت نیز احتمالا مربوط به آن است.

البته ممکن است این پتنت مربوط به ویژگی کاملا جدید بوده و ارتباطی به الگوی رنگی RWB نداشته باشد. در روز های گذشته شاهد شایعه هایی مبنی بر عرضه پرچمدار سامسونگ با سنسور 12 مگاپیکسلی با مساحت 1.2 اینچی بودیم، که این سنسور هم با توجه به سایز بزرگ اش، باعث جذب بیشتر نور می شود.

isocell-britecell-rwb_d0836

به نظر می رسد سامسونگ سخت مشغول کار بر روی عملکرد دوربین پرچمدار خود در شرایط نوری نا مناسب یا تاریک می باشد و باید دید که از سنسور 12 مگاپیکسلی استفاده می کند یا 20 مگاپیکسلی.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *