سامسونگ تجارت دوربین عکاسی خود را تعطیل می‌کند

0 دیدگاه

شایعه شده که سامسونگ پس از بازخورد نامناسب دوربین‌های عکاسیِ این شرکت، قصد دارد دپارتمان دوربین‌های دیجیتال خود را تعطیل کند.

اخباری غیر رسمی به گوش می رسد که این شرکت قصد دارد که بخش دوربین های دیجیتال خود را تعطیل نماید. براساس این گزارش نیروی کار فعال در دپارتمان دوربین‌های دیجیتال در بخش‌های موبایل و تجهیزات پزشکی مشغول به کار خواهند شد. در نتیجه در اینده شاهد معرفی محصول جدیدی از این شرکت نخواهیم بود ولی ممکن است فروش مدل های کنونی در اینده نیز ادامه یابد.

یکی از مدل های مطرح سامسونگ در این زمینه دوربین NX500 بود که براساس آزمایش‌های که DxOmark انجام داده، سنسور APS-C بکار گرفته شده در این دوربین بهترین در رده‌ی خود است. با این حال کاربران آنطور که باید و شاید از این دوربین استقبال نکرده‌اند.

Samsung-NX500-Tizen-Smart-Camera-Experts

سامسونگ هنوز در باره‌ی این شایعه اظهار نظر نکرده است. با این حال برخی از خرده‌فروشی‌های دوربین‌های دیجیتال در پرتغال، فروش دوربین‌های دیجیتال سامسونگ را متوقف کرده‌اند.

وقتی نیروی کار دوربین‌های دیجیتال سامسونگ به بخش پردرآمد موبایل این شرکت اضافه شوند احتمالا شاهد بهبودهای بیشتر در بخش دوربینِ گوشی‌های موبایل سامسونگ خواهیم بود. طی چند روز اخیر شایعات ضد و نقیض بسیاری در باره‌ی دوربین بکار گرفته شده در پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی Galaxy S7 بودیم و ممکن است در نهایت این گوشی به یک سنسور ساخت خود سامسونگ مجهز شود.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *