سنسور SleepSense سامسونگ

سنسور SleepSense سامسونگ خواب افراد را ردیابی می کند

0 دیدگاه تگ ها: , , , , , , , ,

کمپانی سامسونگ می خواهد شما خواب بهتری داشته باشید و با محصول جدیدی که به تازگی آن را معرفی کرده خواب شما را زیر نظر می گیرد. این آخرین ایده سامسونگ در حوزه اینترنت اشیاء است و در نمایشگاه IFA 2015، از SleepSense رونمایی کرد. برخلاف سایر ردیاب های خواب که نیاز است آن را به لباس یا مچ دست خود متصل کنید،سنسور SleepSense سامسونگ یک شی دیسک مانند به اندازه یک CD است (در واقع، به نظر می رسد کمی شبیه به دستگاه پخش سی دی است) که آن را زیر تشک خود قرار می دهید.

سنسور SleepSense سامسونگ خواب افراد را ردیابی می کند

پس از آن این دستگاه با کنترل ضربان قلب، تنفس و حرکت، با دقت 97 درصد خواب شما را زیر نظر می گیرد. این اطلاعات به برنامه کاربردی تلفن هوشمند شما منتقل می شود که بر حسب 7 عامل شامل کل زمان خواب، تعداد دفعات بیدار شدن و درصد خواب REM به فرد نمره خواب می دهد. اگر بر اساس این عوامل متوجه شود که نمره خواب شما خوب نیست، یک مشاوره به شما پیشنهاد می دهد، که توسط استاد دانشکده پزشکی هاروارد دکتر Christos Mantzoros ارائه شده، و به شما کمک می کند که چگونه با استفاده از تغییر تغذیه، ورزش و چند عامل دیگر خواب خود را بهبود بخشید.

سنسور SleepSense سامسونگ

سنسور SleepSense سامسونگ

 

SleepSense همچنین با اینترنت اشیا SmartThings سیستم هوشمند خانگی سامسونگ کار خواهد کرد. برای مثال هنگامی که تلویزیون تشخیص دهد که شما به خواب رفته اید، چراغ های اتاق و تلویزیون را خاموش می کند و سیستم تهویه هوا را به صورت خودکار تنظیم می کند. برای سنسور SleepSense سامسونگ هنوز قیمت مشخصی اعلام نشده است.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *