شیائومی و سامسونگ به دنبال 3D Touch در محصولات آینده خود

0 دیدگاه

اخیرا اخباری به گوش می رسد که سامسونگ و شیائومی به دنبال استفاده از فناوری مشابه 3D Touch اپل در محصولات خود هستند.همراه شوید تا بیشتر به موضوع بپردازیم.

3d-touch-ad-9

بر اساس این شایعات سامسونگ قرار است از این فناوری در محصول پرچمدار اینده خود Galaxy S7 بهره ببرد. در سمت دیگر اخباری که از شیائومی به گوش می رسد  حکایت از این دارد که این شرکت هم درصدد بکارگیری فناوری مشابهی درگوشی‌های هوشمندی است که در آینده روانه‌ی بازار خواهد کرد.

براساس اطلاعات بدست آمده توسط Leaksfly شیائومی و سامسونگ هر یک بصورت جداگانه پتنتی را در رابطه با این فناوری به ثبت رسانده‌اند.  البته ثبت کردن فناوری‌ها و اختراعاتی که توسط کمپانی‌ها انجام می‌شود، به طور حتم به معنای به کار بردن آن در محصولات‌شان نیست.

اگر این شایعات در مورد شیائومی درست باشد و قرار باشد این فناوری با پرچمدار اینده این شرکت همراه شود باید انتظار استفاده در MI5 را داشته باشیم. اگر این شایعات در کنار شایعاتی که امکان استفاده از اسنپدراگون 820 را در این محصول می دهد باید انتظار یک رقابت جدید در بین کمپانی های فعال و پرچمداران آن ها داشت.

3d-touch-ad-1

پیش از هر کمپانی دیگری در دنیای اندروید، هواوی فناوری مشابهی را در میت اس خود روانه‌ی بازار کرده است که البته کاربرد چندان زیادی برای آن تعریف نشده است. باید دید که در میان گوشی‌های هوشمند اندرویدی کدامیک از تولیدکنندگان می‌توانند این فناوری را به بلوغ رسانده و در محصول خود روانه‌ی بازار کنند.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *