اپل واچ

فروش بیش از ۷ میلیون دستگاه اپل واچ در ۵ ماه گذشته

0 دیدگاه تگ ها: ,

در حال حاضر حدس زدن تعداد اپل واچ فروخته شده بسیار دشوار است، اما قدر مسلم این که فروش این ساعت هوشمند کمتر از حد انتظار اپل بوده است. با این حال پیش‌بینی‌ها حاکی از فروش بیش از ۷ میلیون دستگاه اپل واچ دارند که به راحتی از تعداد فروش ساعت‌های هوشمند اندرویدی یا تایزنی بیشتر بوده است.

این درست است که فروش اپل واچ در حد و اندازه های ایفون 6 اس  نبوده ولی در نوع خودش فرا تر انتظارات ظاهر شده است. محققان موسسه‌ی Canlys در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده‌اند که اپل بیش از ۷ میلیون ساعت هوشمند به فروش رسانده است.

دیگر رقبای این محصول، ساعت‌های هوشمند ارزان‌قیمت و دستبندهای سلامتی، علاقمندان خاص خود را دارند و به این دلیل فروش بیش از ۱۰ میلیون دستگاه از می‌بند شیائومی، نباید خیلی اپل را نگران کند. با وجود این که می‌بند شیائومی بیش از یک سال قبل معرفی شده است، اما به نظر می‌رسد فروش آن در ماه‌های گذشته روند صعودی نیز داشته است. دیگر محصول محبوب بازار یعنی ساعت پبل نیز در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۵ تنها ۲۰۰ هزار دستگاه از ساعت‌های هوشمند خود که دوام باتری بالایی داشته و با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS هماهنگ هستند، به فروش رسانده است. سامسونگ نیز برای ساعت جدید خود گیر اس 2 پیش‌بینی فروش کمتر از ۲۰۰ هزار عدد را داشته  که در مقایسه با اپل واچ مقدار بسیار کمی است.

فروش ۷ میلیون عدد اپل واچ از مجموع فروش ۱۵ ماه گذشته‌ی رقبای خود بیشتر بوده است که نشان از عملکرد بسیار خوب این ساعت دارد هر چند که این مقدار فروش کمتر از حد انتظار اپل بوده است.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *