هاب

نسل جدید هاب خانگی SmartThings سامسونگ معرفی شد

0 دیدگاه تگ ها: , , , , , , , , , , , , , ,

نسل بعدی سخت افزار SmartThings پس از یک تاخیر طولانی بالاخره رونمایی شد. کمپانی سامسونگ بیش از یک سال پیش، شرکت سازنده این سخت افزارها را که در حوزه ساخت محصولات اتوماسیون خانگی فعالیت داشت خریداری کرد و اعلام کرد نسل بعدی این سخت افزار در ماه آوریل رونمایی خواهد شد، اما این اتفاق نیفتاد.

نسل جدید هاب خانگی SmartThings سامسونگ معرفی شد

اکنون هاب، سنسورها و برنامه کاربردی این سیستم (برای iOS و Andriod) کاملاً آماده است. هاب جدید نسبت به نسل پیشین در چند مورد کلیدی پیشرفت‌ داشته است که شامل عدم نیاز به اتصال اینترنت ابری و عملکرد به مدت ۱۰ ساعت بدون نیاز به شارژ است.

هاب جدید SmartThings به دلیل داشتن چیپست قوی‌تر برای کنترل ویدئوها و حسگرهای مانیتورینگ نیازی به پردازش ابری ندارد. همچنین دارای ویژگی تازه ای به نام Smart Home Monitor است که با استفاده از آن می‌توان ویدیوی استریم زنده از محل مورد نظر را در دسترس داشت و با برنامه ‌ریزی قبلی بخشی از آن را نیز ضبط کرد، البته این ویژگی فعلا به صورت نسخه آزمایشی ارائه شده است.

نسخه‌ بروزرسانی شده این برنامه کاربردی بر روی Andriod و iOS در دسترس خواهد بود که با استفاده از آن می‌توان به کنترل سیستم پرداخت و ویدیوی زنده از خانه‌ را مشاهده کرد، و برای مثال درها را باز و بسته یا چراغی را روشن و خاموش کرد. این سیستم هوشمند خانگی به قیمت ۹۹ دلار و حسگرهای آن نیز به قیمت ۳۰ تا ۵۵ دلار به فروش می رسند.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *