همکاری ال جی با شیائومی برای تامین پنل‌های OLED

0 دیدگاه

دو شرکت بزرگ فعال در عرصه تولید گوشی های هوشمند یعنی شیائومی در حال حاظر یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند در چین است و ال جی که یکی از تولید کنندگان صفحه نمایش می باشد، در حال همکاری می باشند که تا در سال ۲۰۱۶ تغییرات ویژه‌ای در نمایشگر محصولات شیائومی رخ بدهد.

شیائومی که در حال حاضر از نمایشگر‌های IPS LCD برای مدتی طولانی است که استفاده می‌کند، وارد مذاکراتی با LG Display شده تا بتواند به زودی و تا سال ۲۰۱۶ محصولات خود را با پنل‌های OLED به بازار ارائه کند. مذاکراتی که تا حدود زیادی به سرانجام رسیده و شیائومی در حال حاضر در حال چانه زدن بر روی بهترین قیمت ممکن با ال‌جی است.

پرچمدار جدید شیائومی با نام Xiaomi Mi 5 قرار است در سه ماهه دوم 2016 معرفی شود که با توجه به اینکه احتمالا شیائومی تا سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۶ بتواند اولین سری از پنل‌های OLED را از ال‌جی تحویل بگیرد، اینکه این گوشی با پنل OLED  همراه باشد بسیار سخت است. ولی احتمال استفاده از این پنل ها در دیگر محصولات اینده شائومی بسیار قوی می باشد.

شاید یکی از دلایلی که شیائومی از سامسونگ برای مدت مدیدی است که استاد تولید چنان نمایشگر‌هایی است و حداقل چند پیراهنی بیشتر از ال‌جی در این زمینه پاره کرده، درخواست همکاری نکرده این باشد که شیائومی نسبت به سامسونگ  احساس رقابت بیشتری دارد تا همکاری نزدیک.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *