ویندوز 10 به طور رسمی در 190 کشور راه اندازی شد

ویندوز 10 به طور رسمی در 190 کشور راه اندازی شد

0 دیدگاه تگ ها: , , , , , ,

ویندوز 10 به طور رسمی در 190 کشور راه اندازی شد

مایکروسافت روز چهارشنبه اعلام کرد ویندوز 10 به طور رسمی برای ارتقاء رایگان کاربران ویندوز های 7، 8 و 8.1 و PC ها و تبلت های جدید در دسترس است. این شرکت یک سیستم رزرو ایجاد کرده است و عرضه‌ی ویندوز 10 را بر روی کامپیوتر کاربرانی که از قبل این سیستم عامل را رزرو کرده‌اند، آغاز کرده است.

غول ردموند در حال برنامه ریزی است تا به سرعت و با رفع مشکلاتی که در نسخه ی های پیش نمایش وجود دارد هر چه زودتر به نسخه ی رسمی ویندوز ۱۰ نزدیک شود. مایکروسافت در حال تلاش برای گردآوری بهترین ویژگی های ویندوز 7 و 8 در آخرین ارائه این ویندوز است و درحال فراهم کردن برخی ویژگی های وسوسه انگیز برای ارتقاء است. اگرچه به نظر می رسد ویندوز 10 در حال پیشرفت و کامل شدن است اما هنوز چندین باگ و مشکل باقی مانده است. کاربرانی که ویندوز 7 یا 8 خود را ارتقاء می دهند برخی ویژگی های مفید ویندوز خود را از دست خواهند داد. مایکروسافت ویندوز 10 را امن ترین ویندوز در طول تاریخ نامیده است و می گوید این سیستم عامل به عنوان یک سرویس تحویل داده می شود و به طور خودکار با نوآوری ها و روز رسانی های امنیتی آپدیت می شود. همچنین مایکروسافت ویندوز 10 را آخرین نسخه‌ی ویندوز نامیده است.

فروشگاه ویندوز جدید و کیت توسعه نرم افزار نیز از چهارشنبه در دسترس است، و به توسعه دهندگان دسترسی کامل برای ساخت برنامه های اکوسیستم داده می شود. ویندوز 10 برای کاربران جدید نیز به صورت آنلاین و از طریق فروشگاه ها در دسترس خواهد بود. جزئیات قیمت گذاری در ایالات متحده به شرح زیر است: Windows 10 Home به قیمت 119$ و Windows 10 Pro به قیمت 199$ در دسترس خواهد بود. همچنین مایکروسافت خرید یک Windows 10 Pro Pack به قیمت 99$ پیشنهاد می کند که کاربران Windows 10 Home را قادر به ارتقاء به نسخه Windows 10 Pro می کند. بنابراین می توانید Windows 7 Starter، Windows 7 Home Basic، Windows 7 Home Premium، Windows 8 یا Windows 8.1 را به رایگان به Windows 10 Home ارتقاء دهید، سپس اگر نیاز به ویژگی های نسخه Pro داشتید با پرداخت 99$ می توانید سیستم عامل خود را به Windows 10 Pro ارتقاء دهید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *