گوگل بخشی از شرکت بزرگی به نام آلفابت شد

گوگل بخشی از شرکت بزرگی به نام آلفابت شد

0 دیدگاه تگ ها: , , ,

گوگل بخشی از شرکت بزرگی به نام آلفابت شد

شرکت گوگل، از ابتدا نیاز به یک ساختار منعطف برای موثر عمل کردن داشت. در شرایطی که گوگل در حال رشد است تصمیم دارد بخشی از شرکت بزرگ آلفابت باشد و رویاهای خود را به حقیقت بپیوندد.  تاسیس شرکت بزرگی با نام آلفابت نیز قدمی در راستای تحقق این رویاها است.

آلفابت یک شرکت بزرگ است که از واحدهای تجاری مختلفی تشکیل شده است، واضح است که بزرگترین آنها شرکت گوگل خواهد بود. لری پیج مدیرعامل این شرکت و سرگی برین رئیس آن خواهند بود. ساندر پیچای نیز مدیرعامل جدید گوگل است کسی که مسئولیت موتور جستجوی گوگل، یوتیوب، آندروید و نقشه ها را نیز برعهده دارد. شرکت جدید آلفابت بر روی گوگل ایکس، آزمایشگاه گوگل، نظارت خواهد کرد. گوگل ایکس بر روی مسائل پزشکی تمرکز دارد و در حال تحقیقاتی برای افزایش طول عمر انسان و درمان بیماری هایی مانند دیابت است.

همانطور که لری پیج در صفحه اجتماعی خود می گوید، این ایده به مدیران اجرائی قوی در هر یک از بخش های تجاری آلفابت نیاز دارد، در حالی که پیج و برین هدایت این شرکت بزرگ را بر عهده دارند. علاوه براین، برای ترویج شفافیت بیشتر امور مالی شرکت گوگل به صورت جدا از کسب و کار آلفابت گزارش خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *