سونی باندل ویژه Playstation VR را با قیمت ۵۰۰ دلار معرفی کرد

0 دیدگاه تگ ها: , , , , ,

Playstation VR و شایعاتی که با خود داشت از موضوعاتی همچون قیمت تا تاخیر در عرضه، از محبوب ترین اخبار برای دوست داران این برند می باشد و سونی در نهایت در جریان رویداد کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی از قیمت ۴۰۰ دلاری و تاریخ عرضه‌ی Playstation VR رونمایی کرد. اکنون با توجه به پست منتشر شده برروی بِلاگ پلی‌استیشن باندل جدیدی با قیمت ۴۹۹.۹۹ دلاری «با محتوایی ارزشمند برای کسانی که می‌خواهند تجربه‌ای واقعی از بازی‌های پلی‌استیشن VR برروی پلی‌استیشن 4 داشته باشند» عرضه خواهد شد.

این باندل که دارای مشخصات زیر می باشد قرار است که از تاریخ ۲۲ مارس (۳ فروردین) در دسترس خریداران برای پیش فروش می باشد :

  • هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن
  • کابل‌های پلی‌استیشن VR
  • هدفون‌های استریو
  • دیسک دمو پلی‌استیشن VR
  • دوربین پلی‌استیشن
  • دو عدد کنترلر حرکتی پلی‌استیشن Move
  • دیسک پلی‌استیشن World
Playstation VR

Playstation VR

البته سونی در تابستان هم این پکیج رو برای فروش قرار خواهد. اکنون این باندل برای بریتانیا، اروپا و استرالیا معرفی نشده است. آدام بویس، نائب رئیس روابط سونی، اخیرا در مصاحبه‌ای با اشاره به عدم فروش پلی‌استیشن VR با ضرر توسط سونی، غیر مستقیم به امکان عرضه‌ی این هدست واقعیت مجازی با کنترلر Move و دوربین پلی‌استیشن اشاره کرده بود.

سونی هفته‌ی گذشته از قیمت ۴۰۰ دلاری و ۳۴۹.۹۹ پوندی پلی‌استیشن VR برای عرضه در اکتبر سال ۲۰۱۶ (۱۰ مهر تا ۱۰ آبان ۱۳۹۵) رونمایی کرد. این هدست با کنسول پلی‌استیشن 4 کار خواهد کرد. نسخه‌ی ۴۰۰ دلاری پلی‌استیشن VR شامل کنترلر‌های Move یا دوربین پلی‌استیشن نمی‌شود.

در خبری دیگر سونی با اعلام قیمت و زمان انتشار این هدست از تعدادی بازی انحصاری رونمایی کرد.سونی همچنین از کوچک و ساده بودن پروژه‌های اولیه‌ی پلی‌استیشن VR خبر داده است.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *