گلکسی اس 7 در Geekbench با پردازنده اسنپدراگون 820 دیده شد

0 دیدگاه

حجم اخبار داغ پیرامون پرچمداران سامسونگ همیشه زیاد بوده است؛ چندی پیش یک بنچمارک از گلکسی اس 7 با پردازنده اکسینوس 8890 منتشر شد که نشان از قدرت بالای این پردازنده داشت. اما در جدیدترین اخبار خبر از عرضه یک نسخه از این گوشی با اسنپدراگون 820 حکایت دارد. در گذشته نیز شایعاتی مبنی بر معرفی این گوشی در دو نسخه با پردازنده های اکسینوس 8890 و اسنپدراگون 820 منتشر شد.

طبق شایعاتی که منتشر شد یک نسخه‌ی مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ برای کشورهای چین و آمریکا معرفی خواهد شد. نسخه‌ی مجهز به اگسینوس ۸۸۹۰ این پرچمدار برای دیگر مناطق جهان در دسترس خواهد بود. این در حالی است که با توجه به مشکلاتی که اسنپدراگون 810 با مشکل داغ کردن روبرو بود و سامسونگ تنها از پردازنده های اختصاصی اکسینوس 7420 استفاده کرد که این پردازنده به راحتی تمامی رقبا را شکست داد. هرچند که کوالکام قول داده در اسنپدراگون 820 خبری از گرم شدن گوشی نیست با این حال اگر شایعات در مورد استفاده از لوله گرمایش در گلکسی اس ۷ صحت داشته باشند نگرانی‌ کاربران از تکرار مشکلات اسنپدراگون ۸۱۰ کاهش پیدا خواهد کرد.

به تازگی مطلبی در سایت چینی Webio منتشر شده است که شایعات در مورد پردازنده‌ی استفاده شده در گلکسی اس ۷ را تایید می‌کند. یکی از نکاتی که در مورد نسخه‌ی مجهز به اسنپدراگون ۸۲۰ بسیار خبرساز شده است بهینه‌سازی‌های سامسونگ برای بهبود مدیریت دما و مصرف آن است. نسخه‌ی مجهز به اسنپدراگون نسبت به نسخه‌ی عادی فرکانس بالاتری دارد. به نظر می‌رسد سامسونگ برای کنترل بهتر حرارت تولید شده از لوله‌ی گرمایش در اس ۷ استفاده خواهد کرد.

طبق گزارشات و اعداد ارقامی که از این بنچمارک منتشر شده حکایت از قدرت بالا این پردازنده دارد، در حالی که این نسخه از اس ۷ امتیاز خوب ۲۴۵۶ را در بخش تک هسته‌ای کسب کرده و همچنین در تست چند هسته‌ای امتیاز فوق‌العاده‌ی ۵۴۲۳ کسب کرده است. با توجه به این نتایج به نظر نمی‌رسد کاربران چینی و آمریکایی مشکل خاصی از نظر سرعت در این گوشی مشاهده کنند.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *