MI 5

تقاضای بالای خرید می 5 (MI 5) شیائومی، افزایش سفارش تولید این گوشی

0 دیدگاه

پس از معرفی پرچمدار جدید شیائومی یعنی می 5 (MI 5) و پس از ثبت نام برای فروش، با استقبال بی نظیر بیش از 16.8 میلیون نفر کاربر رو برو شد که می تواند یکی از مهم ترین موفقیت های این شرکت باشد. پس از برگزاری فروش برق آسا، دست بسیاری از ثبت نام کنندگان از خرید می ۵ کوتاه ماند و از این‌رو شیائومی برای بالا بردن توان خود به منظور پاسخگویی به تقاضای بازار، اقدام به بالا بردن سفارش تولید از کمپانی‌های فاکس‌کان و اینونتک کرده است.

هرچند هنوز آماری از تعداد گوشی هوشمند به فروش رفته توسط شیائومی ارائه نشده، اما کارشناسان و تحلیل‌گران در شرق آسیا گمانه‌هایی را در این خصوص مطرح کرده‌اند. براساس اطلاعات ارائه شده شیائومی برای اولین فروش برق آسای خود بیش از ۴ میلیون گوشی هوشمند آماده کرده بوده که در مقایسه با ۱۶.۸ میلیون ثبت نام انجام شده، عدد بسیار کوچکی به نظر می‌رسد. البته هنوز نمی‌توان در مورد آمار ارائه شده با اطمینان سخن گفت.

MI 5

MI 5

گزارش هایی که از منابع تایوانی منتشر شده است که نشان از افزایش تولید به دلیل تقاضای بالای این گوشی شده است.شنیده‌ها حکایت از این دارند که کمپانی چینی سفارش تولید خود به دو کمپانی فاکس‌کان و اینونتک را افزایش داده تا بتواند پاسخگوی نیاز بازار باشد. انتظار می‌رود با توجه به شرایط موجود، افرادی که ثبت نام کرده‌‌اند، بتوانند در ماه می یا آوریل سال جاری میلادی گوشی هوشمند می ۵ را دریافت کنند.

از مشخصات فنی بارز این گوشی می توان به پردازنده اسنپدراگون 820، نمایشگر ۵.۱۵ اینچی Full HD و دوربین 16 مگاپیکسل اشاره کرد. با توجه به عدم وجود می ۵ برای بازار داخلی، به نظر می‌رسد افرادی که در نظر دارند تا این محصول را در سایر بازار‌ها مال خود کنند، باید مدت بیشتری را در انتظار باشند. شیائومی در چند ماه اخیر، زیرساخت مورد نیاز برای حضور در بازار‌های جدید را آماده کرده که منطقه‌ی خاورمیانه نیز یکی از همین بازارها است. باید دید که این کمپانی چگونه می‌تواند علاوه بر پاسخگویی به تقاضای داخلی، حضور در بازار‌های جدید را نیز تجربه کند.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *