تصاویر احتمالی مربوط به نسخه‌ پیش ساخته جی 5 ال جی فاش شد

0 دیدگاه

ال جی همواره پرچمدار جدید خود را در کنگره جهانی موبایل معرفی کرده لذا انتظار می رود که جی 5 را نیز در یک ماه اینده معرفی کند.کره‌ای‌ها دعوتنامه‌ی مراسم خود را نیز ارسال کرده‌اند. با نزدیک شدن به زمان برگزاری این مراسم، اطلاعات و اخبار مرتبط با این گوشی هوشمند نیز افزایش پیدا می‌کند. آخرین اخبار فاش شده مربوط به تصاویری منتسب به این گوشی هوشمند است.  البته باید به این نکته اشاره کرد که جی ۵ احتمالی درون قابی پلاستیکی جا گرفته که رویت آن را مشکل می‌کند. همانطور که در تصویر مربوط به جلوی گوشی مشاهده می‌کنید، می‌توان برچسب Not for Sale را مشاهده کرد که حکایت از تعلق این گوشی به سری نمونه‌های اولیه دارد.

البته هیچ نام و نشانی دقیقی از این گوشی که اصالت آن را تایید کند وجود ندارد اما شباهت بسیاری به رندر هایی که در گذشته عرضه شده دارد.

lg_g5_render_leak_cnet_f6268

یکی از مواردی که می‌توان با دیدن آن به طور قطع سخن گفت، بهره‌گیری از درگاه USB نسخه‌ی C است. همچنین در لبه‌ی پایینی نیز می‌توان میکروفون و بلندگو را به وضوح دید. همانطور که پیش از این نیز در زومیت خواندید، به نظر می‌رسد ال‌جی به دلیل باریک‌تر کردن هر چه بیشتر گوشی تصمیم گرفته تا در برخلاف سه نسل آخر سری جی، کلید‌های تغییر حجم صدا و پاور را به لبه‌‌ی سمت چپ گوشی انتقال دهد. همچنین باید به درگاه سیم کارت یا میکرو SD احتمالی در لبه‌ی دیگر نیز اشاره کرد. هرچند تخمین اندازه‌ی نمایشگر جی ۵ یا این گوشی پیش نمونه کمی سخت به نظر می‌رسد، اما می‌توان حدس زد که در این گوشی شاهد بهره‌گیری از نمایشگر ۵.۳ اینچی هستیم. از جمله‌ی موارد مشهود دیگر در این گوشی باید به بدنه‌ی یکپارچه‌ی آلومینیومی اشاره کرد.

g5_1_3c510

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *