اسنپدراگون 820 یا A9 اپل، مقایسه در انتوتو

0 دیدگاه تگ ها: , , ,

در دنیای امروز که رقابت بین شرکت های تولید کننده تلفن همراه به اوج خود رسیده مطمئنا استفاده از بهترین سخت افزار ها برای پیروزی در این رقابت لازم و ضروری می باشد. در دنیای پردازنده ها اسنپدراگون 820 و A9 اپل جزو بهترین ها هستند و قصد داریم تا با مقایسه آنها در بنچمارک انتوتو به بررسی آن ها بپردازیم.

انتوتو لیست جدیدی در وبسایت خود منتشر و امتیارات دهی پردازنده‌ی برتر را در این لیست ثبت کرده است. همان طور که در لیست می‌بینید پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ با کسب امتیار ۱۳۶۳۸۳ در صدر جا گرفته است.

Snapdragon 820 Vs A9

Snapdragon 820 Vs A9

این پردازنده توانسته بر A9 اپل پیشی بگیرد و مکان اول صدر این جدول را از آن خود کند. این پردازنده توانسته ۱۳۲۶۵۷ امتیاز کسب کند. بعد از ای ۹، پردازنده‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ که در گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج شاهد حضور آن هستیم، با امتیاز ۱۲۹۸۶۵ قرار گرفته است.

عملکرد اسنپدراگون 652 که توانسته با اختلاف بسیار کم پایین‌تر از اسنپدراگون ۸۱۰ و بالاتر از اسنپدراگون ۸۰۸ در جایگاه هفتم قرار بگیرد نیز در نوع خود جالب توجه است.

Snapdragon 820 Vs A9

Snapdragon 820 Vs A9

از نظر پردازنده گرافیکی نیز همانطور که در جدول مشاهده می کنید آدرنو ۵۳۰ با اختلاف فاحش نسبت به پردازنده‌ی PowerVR GT7600 موجود در A9 در جایگاه اول قرار گرفته است. بعد از پردازنده‌ی گرافیکی ای ۹ شاهد حضور پردازنده‌ی Mali-T880 MP12 موجود در پردازنده‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ هستیم. این سه پردازنده‌ به ترتیب امتیازهای ۵۵۰۹۸، ۳۹۱۰۴ و ۳۷۵۴۵ را در تست بنچمارک انتوتو کسب کرده‌اند.

انتوتو مدعی است امتیازات ثبت شده پس از آزمایش‌های متعدد و به صورت میانگین این تست‌ها ثبت شده است.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *